Wok & SushiArea Bory

Menu

Running Sushi

Running Sushi v čínské restauraci neboli sushi na běžícím pásu

Nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, je jedním ze způsobů, jak si můžete pochutnat na japonských specialitách (sushi).

Dvě hodiny neomezené konzumace. Ve dvou řadách originálního otočného pásu se neustále objevují talíře se sushi maki, nigiri, california, sashimi a dalšími japonskými, čínskými - prostě východoasijskými specialitami. V horní řadě jsou to jídla teplá a ve spodní studená. Stačí jenom otevřít skleněná dvířka a vybrat si. V rámci running sushi můžete obsluhu požádat i o pikantní polévku, rýži nebo teplé omáčky.

Ceník

  • pondělí - pátek, 11:30-15:30: dospělý 389 Kč, děti do 10 let 219 Kč
  • pondělí - pátek, 15:30-22:00: dospělý 479 Kč, děti do 10 let 259 Kč
  • víkendy a svátky: dospělý 479 Kč, děti do 10 let 259 Kč
  • running se platí po konzumaci a cena se určuje dle času odchodu

Sushi a zdraví

Naše sushi se vždy připravuje z těch nejlepších a samozřejmě čerstvých ingrediencí.

Profesionální kuchaři vybírají pro přípravu sushi ty nejčerstvější a kvalitní ryby. Krátkodobé zmražení ryby pod -18°C před samotnou přípravou sushi není na závadu, dokonce jej asijští profesionálové doporučují.

Zdravotní studie prokázaly, že sushi má velmi dobrý dietetický vliv na lidský organismus. Syrové ryby obsahují důležité látky, minerály a proteiny. Jiné studie prokázaly, že wasabi (japonský křen) používaný pro dochucení rýže a v něm obsažené látky zastavují množení bakterií v ústní dutině, omezují proliferaci rakoviných buněk a má antiastamatické účinky.