Síť čínsko-japonských restauracís rozvážkovou službou v Plzni

Menu

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

1) Všeobecná ustanovení

Kupující zasláním nebo zatelefonováním objednávky potvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami prodávajícího. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které vyplývají z občanského zákoníku a jsou pro obě strany závazné.

2) Objednávka

Kupující může objednávku učinit přes webové stránky novypeking.cz nebo telefonicky.  Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři – jméno, příjmení, úplná adresa (včetně PSČ a části města), telefon a e-mail. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy je třeba potvrzení objednávky prodávajícím. Zákazník je vždy o přijetí a následném odesláním objednávky informován e-mailem ne telefonicky, který uvedl v objednávce. Objednávky jsou přijímány 7 dní v týdnu : Telefonicky od 10:00 – 22:00.

Jakékoliv změny v objednávce (doobjednání, storno atd.) hlašte neprodleně pouze telefonicky na 377 226 888! Na jiné způsoby komunikace (e-mail, messenger) nebude v případě nesrovnalostí brán zřetel. Objednávku je možné telefonicky stornovat nebo pozměnit nejpozději před potvrzením objednávky.

3) Doprava

Objednané zboží doručujeme kurýrem. Obvykle je zásilka doručena do 2 hodiny od odeslání. Zboží si lze objednat na danou hodinu avšak min. 2 hodiny předem. Před odesláním objednávky Vás informujeme e-mailem. Při objednávce po Plzni dopravu neplatíte. Balné účtujeme dle aktuálního ceníku.

4) Termín dodání

Termín dodání je obvykle maximálně 2 hodiny od přijetí objednávky, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé jídlo nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo.

5) Forma úhrady

Za dovezené zboží můžete platit hotově nebo stravenkami (Sodexo Pass, Chequé dejeuner, Ticket Restaurant)